Pompy ciepła

Pompy ciepła

Zajmujemy się kompleksowym dobrem i montażem pomp ciepła. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie instalacji „pod klucz”. Posiadamy szeroki wachlarz naszych usług od doboru dolnego źródła  jak i sporządzenie wszelkich niezbędnych dokumentów i projektów. Nasi wyspecjalizowani pracownicy wykonają dla Was również ogrzewanie płaszczyznowe oraz grzejnikowe w zależności od Państwa życzenia. Warto również wspomnieć, że posiadane przez Nas urządzenia są najwyższej jakości, zapewniamy pełna satysfakcję użytkowania.

 

Proponujemy Państwu : 

Powietrzne pompy ciepła

Posiadamy zarówno pompy ciepła pasujące pod już istniejące zasobniki o ile posiadają one obieg cyrkulacyjny jak również pompy, w których zestawie znajdują się zbiorniki CWU. W ofercie mamy pompy ciepła ze zbiornikami o pojemnosci 200l, 270l oraz 300l.

 

Pompa ciepła ze zbiornikiem 300 l

Ten zestaw zawiera w sobie zbiornik o pojemności 300 l, wiec może być to dobry i tani sposób na modernizację naszej instalcji  jak i będzie się nadawał idealnie do nowo wybudowanych budynków.

Dane techniczne

MODEL

HPW300

Pojemność zbirnika

300L

Temperatura na wylocie

38-60°C

Napięcie zasilania

220-240V / 50Hz

Moc grzewcza

1800 W

COP

3,6

Przeciętny pobór mocy

500 W

Przeciętny pobów prądu

2,4 A

Grutowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła  (solanka-woda) służą do ogrzewania domów jednorodzinnych, a także dużych obiektów (przemysłowych , sakralnych ,użyteczności publicznej). Nasze pompy pochodą od producentów polskich , szwedzkich oraz włoskich. Posiadają bardzo dobre parametry eksploatacyjne, na które wpływ ma również wpływ indywidualy dobór, który my oczywiście zapewniamy.

Dysponujemy szerokim zakresem pomp ciepła, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie. Mamy m.in. gruntowe pompy ciepła inwerterowe , a także z zintegrowanym węzłem grzewczym.

Zapewniamy kompleksową usługe od doboru dolnego źródła wraz z wykonanie odwiertów, zamontowaniem sond turbuletnych a zakończywszy na wykonanie ogrzewania podłogowego bądź grzejnikowego wedle Państwa potrzeb.

Pompy dobieramy indywidualnie po wcześniejszym wypełnieniu przez Państwa audytu w celu dopasowania odpowiedniej mocy urządzenia

Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zobacz naszą ofertę